V průběhu února a března proběhne národní kvalifikace ve hře FIFA a to na obou populárních konzolích – Playstation 4 a Xbox One. Na každé platformě hledáme nejlepšího gamera a česká eRepre tak bude mít dva nové reprezentanty ve FIFĚ, kteří budou hájit národní barvy v kvalifikaci na eNations Cup 2020.

A o co se hraje?

  • kontrakt s českou reprezentací
  • finanční bonusy
  • body do Global Series
  • unikátní gamepad a dres eRepre
  • srovnání se světovou FIFA špičkou
  • A zejména o možnost stát se prvním českým eReprezentantem ve FIFĚ!

Chceš reprezentovat českou zemi?

Zapoj se do kvalifikačních bojů a ukaž, že jsi nejlepší. Aby ses mohl zúčastnit, musíš se zaregistrovat zde na webu, abys získal jedinečné eRepre ID, které ti umožní vstup do online turnajů.

Pak už stačí mít 16 let a více, konzoli Sony PlayStation 4 nebo Xbox One a hru FIFA 20. Samozřejmě musíš mít také aktivní službu PS Plus nebo Xbox Live, která umožňuje online hraní.

Českými FIFA eReprezentanty budou dva hráči, jeden za každou konzoli, kteří se stanou vítězi velkého offline finále.  Do něj se může probojovat úplně každý v rámci otevřených online kvalifikací. Každá platforma (Xbox i PS4) bude mít své 4 online turnaje, ze kterých nejlepší čtyři hráči postoupí právě do finále, které se uskuteční 28-29. března v Praze. Na každé konzoli tak bude 16 nejlepších gamerů bojovat o vítězství a pozici českého eReprezentanta!

Formát národní kvalifikace vychází z požadavků EA/FIFY, která vyžaduje režim FUT a stejné zastoupení turnajů na Playstationu a Xboxu. 

Kvalifikace se uskuteční v těchto termínech vždy od 18:00:

PS4
1. kvalifikace – 19.2.
2. kvalifikace – 26.2.
3. kvalifikace – 4.3.
4. kvalifikace – 8.3.

Xbox One
1. kvalifikace – 11.3.
2. kvalifikace – 13.3.
3. kvalifikace – 16.3.
4. kvalifikace – 19.3.

 

Tak se zaregistruj, zapoj se do online kvalifikace a reprezentuj svou zem!