Turnaj osobností ve hře Pro Evolution Soccer 2020, ve kterém zvítězí jen ten nejlepší. Bude to legenda českého fotbalu, otec gamingové scény, mistr světa a nebo aktivní fotbalista? Sleduj jak to dopadne!

Turnaje se zúčastnil Petr Švancara – bývalý profesionální fotbalista a legenda českého fotbalu, který má v srdci jen jeden klub, a tím je Zbrojovka Brno. V současné době bavič, moderátor a fotbalový expert.

Honza Weber – mnohonásobný mistr světa a mnohonásobný mistr Evropy i ČR ve Freestyle Footbagu a mistr ČR ve Freestyle fotbalu, který je také zábavným moderátorem.

Jakub Podaný – Ligový fotbalista a odchovanec pražské Sparty. Ve své bohaté kariéře má i působení v Řecku, v Indii nebo na Slovensku. V současné době hají barvy Bohemians Praha 1905.

Ali – bývalý šéfredaktor magazínu o počítačových hrách Score. Před několika lety založil vlastní influencer marketingovou agenturu Subscribe s.r.o., která má již na svědomí několik velmi úspěšných kampaní. V současné době herní moderátor a streamer.

Moderátorem turnaje osobností je youtuber a motivátor Tomáš Touha, který semifinálové dvojice vylosoval takto:

  1.  semifinále: Petr Švancara – Honza Weber
  2.  semifinále: Jakub Podaný – Ali

Podívejte se na to nejlepší z turnaje osobností a připrav se na další videa.

Vzájemná klání budou probíhat na platformě Playstation 4 a ve hře PES 2020, protože velké eEURO se blíží!

A i Ty můžeš reprezentovat české národní barvy! V neděli 24.11. a 1.12. proběhne národní online kvalifikace, kterou zakončí velké offline finále. Dva nejlepší se stanou eReprezentanty a budou se lvem na srdci bojovat v kvalifikacI na eEURO. Tato mezinárodní kvalifikace se uskuteční na jaře od března do května a rozhodne o účastnících červencového finálového turnaje v Londýně, na kterém budou všichni účastníci bojovat o titul mistra Evropy a prize money ve výši 100 tisíc dolarů!

To je lákavé že?

Registruj se zde: https://www.erepre.cz/registrace/